Авторизация

Пройдите регистрацию и станьте пользователем...
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум обо всем » Литература » Сочинения » моя улюблена пора року
моя улюблена пора року
AdminДата: Воскресенье, 10.04.2011, 19:56 | Сообщение # 1
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Удаленные
Пользователь №: 0




моя улюблена пора року

Багато кому подобаеться літо, коли тепло на дворі, або зима - це коли багато снігу та свят. У кожної людини своя улюблена пора року. А мени більш за все подобаеться літо

В літку не треба робити уроки та ходити до школи. Можно іздити на велосепеді.Поїхати на море, або до річки чи озера там засмагати, купатися, пірнати у воду та багато іншого. Дуже цікаво їздити до табору, в ньому багато конкурсів, вистав, особливо змагань: ігри у басктебол, волейбол, футбол, бейсбол, пінбол, плавання, там дуже цікаво проводити час. Але не завжди подобаеться у літку: наприклад змагання у футбол коли дуже сильна спека, але коли спека дуже хочеться поплавати в озері, басеїні, річці, морі. Є люди яким подобаеться ходити на рибалку для них це дуже цікаво, також треба мати велику витримку. Можно зібрати цілу купу фруктів наприклад як вишні, абрикоси, яблука, виноград, сливи, яскрава та смачна полуниця і малина та багато інших.

Мені дуже подобаеться літо тому що багато фруктів і це сама тепла і цікава пора року для мене.

 
ГостьДата: Четверг, 28.04.2011, 19:50 | Сообщение # 2
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Гости
Пользователь №: 0




holiday
 
ГостьДата: Четверг, 28.04.2011, 20:48 | Сообщение # 3
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Гости
Пользователь №: 0




suspect с ошибками
 
AdminДата: Четверг, 28.04.2011, 21:58 | Сообщение # 4
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Удаленные
Пользователь №: 0




Quote (Гость)
suspect с ошибками

surprised faint

 
АлікДата: Суббота, 30.04.2011, 21:54 | Сообщение # 5
Проезжий
Зарегистрирован: 30.04.2011
Группа: Пользователи
Пользователь №: 58
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Мені дуже подобається весна.Це мабуть тому,що я народилась навесні в травні місяці,коли вся
природа буяє,цвіте і пахне,а повітря таке чисте-чисте,що аж дзвенить.Люди в полі та на огороді закінчують тяжку працю і радіють від своїх трудів правкдних.Тож недаремно говорять,що весняний день рік годує.
 
Форум обо всем » Литература » Сочинения » моя улюблена пора року
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: