Авторизация

Пройдите регистрацию и станьте пользователем...
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум обо всем » Литература » Сочинения » Що означає бути сучасним
Що означає бути сучасним
AdminДата: Воскресенье, 17.04.2011, 18:48 | Сообщение # 1
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Удаленные
Пользователь №: 0




1
Що означає «сучасна людина»? (твір-роздум)
У нашому місті багато модних магазинів, салонів, де можна одягтися з голови до ніг (якщо, звичайно, є гроші) і виглядати сучасно. Можна зробити стильну зачіску — і ти начебто ідеш у ногу з часом. Але я не випадково написав «начебто». Усе це тільки зовнішній бік справи. Звичайно, елегантно одягнена, доглянута людина привертає до себе увагу оточуючих. Однак тільки грамотна мова, вміння вести розмову відразу ж дадуть твоєму співрозмовнику зрозуміти, що він має справу не з пустою, а дійсно із сучасною людиною, яка знає собі ціну. А ці якості в магазині, або відвідуючи перукарню, на жаль, не придбаєш.

Сучасна людина — це стан душі, мислення. Воно досягається шляхом завзятого навчання, роботи над собою. Зрозуміло, що духовність сучасної людини закладається в школі. Саме тут вона одержує перші знання і уявлення про життя.

Деякі мої однолітки вже зараз знають, ким би вони хотіли бути. Вони вивчають іноземні мови, комп'ютер, багато читають. І, звичайно, чимало часу проводять у спортзалі. Я думаю, ті, хто прагне відкрити для себе щось нове, і є сучасні люди.

2
Якби хтось прихованою камерою зняв фільм про один день нашого класу.А потім цей фільм розмістив би в Інтернеті, цікаво, змогли б користувачі Інтернету визначити, чи сучасні наші дівчата та хлопці, чи вони з XX століття? Ось я й подумав: що означає «бути сучасним»? За якими такими прикметами можна визначити, представниками якого часу є мої однокласники і я?

По-перше, почнемо із зовнішнього вигляду хлопців. У Руслана Бесєдіна, який сидить поряд зі мною за партою, довге волосся. Але такі зачіски мої однолітки носили й раніше, цим нікого не здивуєш. Що ж до одягу - нічого особливого не має: джинси, светрик, кросівки.

По-друге, звернемо увагу на деталі. Головне - майже у кожного - мобільний телефон. Кого зараз здивуєш позивними мобільного на уроці? Учителі, звісно, забороняють користуватися телефоном під час уроку, і учні відключають телефони, та все ж коли-не-коли хтось і порушить заборону.

По-третє, на перерві хтось слухає плейєр, хтось списує завдання на урок, яке має бути - не встиг вдома або не зміг зробити; хтось іде до їдальні. Тут, мабуть тільки плейєр є ознакою нашого часу. Я, звісно, міг би сказати ще про комп’ютер. Наша школа підключена до Інтернету і може пишатися двома комп’ютерними класами. Але я вважаю, що це тільки зовнішні деталі, які вказують на час знятих подій.

Що ж означає «бути сучасним»? Я вважаю, річ не в мобільному телефоні, і не в комп’ютері, а в тому, що, маючи все це, ми не втратили здатності співпереживати іншим людям, плакати над оповіданням І. С. Тургенєва «Муму», бути чесними, вміти дружити, не зраджувати товаришів, домагатися поставленої мети своєю сумлінною працею.

Такі якості були притаманні людям, які жили і в XX, і в XIX столітті. А хіба створені старшим поколінням шедеври архітектури, музики, живопису, літератури не сучасні? Сучасний талант. І завжди будуть сучасними доброта і порядність.

Отже, дивлячись на екран комп’ютера, треба доходити висновків про героїв і сюжету не за зовнішніми ознаками і навіть словами, а за їхніми вчинками.

3
Я вважаю, річ не в модних річах, а в тому, що, маючи все це, ми не втратили здатності співпереживати іншим людям, бути чесними, вміти дружити, не зраджувати товаришів, допомогати іншим та домагатися поставленої мети своєю працею.Завжди будуть сучасними доброта і порядність.

4
У нашому місті багато модних магазинів, салонів, де можна одягтися з голови до ніг (якщо, звичайно, є гроші) і виглядати сучасно. Можна зробити стильну зачіску — і ти начебто ідеш у ногу з часом. Але я не випадково написав «начебто». Усе це тільки зовнішній бік справи. Звичайно, елегантно одягнена, доглянута людина привертає до себе увагу оточуючих. Однак тільки грамотна мова, вміння вести розмову відразу ж дадуть твоєму співрозмовнику зрозуміти, що він має справу не з пустою, а дійсно із сучасною людиною, яка знає собі ціну. А ці якості в магазині, або відвідуючи перукарню, на жаль, не придбаєш. Сучасна людина — це стан душі, мислення. Воно досягається шляхом завзятого навчання, роботи над собою. Зрозуміло, що духовність сучасної людини закладається в школі. Саме тут вона одержує перші знання і уявлення про життя. Деякі мої однолітки вже зараз знають, ким би вони хотіли бути. Вони вивчають іноземні мови, комп’ютер, багато читають. І, звичайно, чимало часу проводять у спортзалі. Я думаю, ті, хто прагне відкрити для себе щось нове, і є сучасні люди. Твір на тему: Що означає «сучасна людина»? (твір-роздум)

5
Кожен поняття "сучасний" розуміє по-своєму. Дехто каже шо то означає пити, курити і ходити по клубах і дискотеках. Дехто каже, шо то означає бути надзвичайно розумним. Дехто розуміє то як вміння вправлятися з технікою і таке інше. Я от сам не можу точно сказати шо для мене означає бути сучасним. Дехто може сказати шо я зовсім не сучасний, тільки коли подивитися яка музика в мене є, а дехто навпаки подумає. Того тут нема єдиних стандартів.
Одне дуже нервує, коли людина зрікається всього шо має бо воно не нове, а викупляє всі прибамбаси закордонні, нові. І коли та сучасність аж забагато пре з людини.

6
Бути сучасним це не означає бути стильним, мати модний одяг, телефон та таке інше. Бути сучасним означає бути розумним, симпатичним, вигадливим... Ось що на мою думку бути сучасним.

7
На мою думку сучасність полягає не тільки в одязі на тоному обладнанні, бути сучасним - це означає жити сьгоденням йти в одну ногу з часом і новітніми технологшями, мислити по-сучасному - це чітко розуміти суть питання !

Теги: "Що означає - бути сучасним?", що означає бути сучасним, сучаснісь це, сучасна людина, сучасні люди, що таке сучасність, бути сучасним це, значення бути сучасним, значення сучасна людина

 
АлікДата: Суббота, 30.04.2011, 23:03 | Сообщение # 2
Проезжий
Зарегистрирован: 30.04.2011
Группа: Пользователи
Пользователь №: 58
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Бути сучасним,що це означає?
На думку багатьох людей це означає іти в ногу с теперішнім часом не відставати від сучасних технологій стильно по-сучасному вдягатись,дивитися модні фільми, передачі відвідувати тусовки, вживати сучасну лексику, мати круту тачку і круту квартиру і багато-багато чого іще.Та на мою думку сучасність вона або є,або її взагалі нема.це як талант або він є або вибачте.
Придивімося до нашої так названої золотої молоді синів і дочок наших багатіїв.Вони себе вважають надсучасними та дивлячись на них не можна розгледіти в них ні інтелектуального розвитку відповідно до становища батьків не витонченності вихованності,як у дворян чи графів.Не так давно сина чи дочку знаті можна було на око визначити із великої кількості людей за їх вишуканою поведінкою та манерами.В теперішній час деб діти багатіїв не навчалися,а породу не обманеш.
Ніколи не може бути грубість, невихованість, безграмотність,неввічливість сучасними рисами.Цікаво булоб почути відповідь молодої сучасної дівчини комуб вона надала перевагу
в стосунках вихованому ввічливому юнаку з минулого часу чи брутальному з пляшкою пива в руці сучасному парубку з сучасною лексикою.Скажете та невсі такі,а я скажу нажаль більшість.Може це вікове і пройде з часом та по наших депутатах бачимо,що ні не пройде.
Так,бажаю всім нам бути сучасними і стильними.
 
ГостьДата: Четверг, 20.10.2011, 20:35 | Сообщение # 3
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Гости
Пользователь №: 0




Спасибо за рассказ...мне за него 12 баллов поставили biggrin
 
Форум обо всем » Литература » Сочинения » Що означає бути сучасним
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: