Авторизация

Пройдите регистрацию и станьте пользователем...
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум обо всем » Литература » Сочинения » якби я був чарівником
якби я був чарівником
AdminДата: Понедельник, 18.04.2011, 16:45 | Сообщение # 1
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Удаленные
Пользователь №: 0




Якщо б я був чарівником, всю Землю зробив би зеленої: дерева, луки, квіти, а зиму залишив би білою-білою. І в цьому красивому світі не було б бідних, злих, поганих людей. Я всім дарував би здоров'я, гроші і тоді люди стали б добрими, чуйними, чуйними. А головне - зробив би так, щоб всі мертві встали з могил і без чарів стали б найкращими, тому що ті люди, які потрапили в пекло, дізналися б про страждання грішників на Том світлі. От якщо я був би чарівником, то одним рухом руки стер би з лиця землі наркотики, алкоголь, сигарети, а замість них посадив би фруктові сади, щоб діти вдосталь наїдалися вітамінами, пили б завжди натуральні соки і росли б сильними і розумними. Багато хто не вірить в загробне життя - я дивуюся таким. Як можна думати, що людина зникає назавжди ...Так що завжди вірте Богові, читайте біблію, не пийте, не паліть, допомагайте бідним. Тоді наше життя буде райської без чарів. Здійсняться всі бажання і на цьому світі, і на Том!
 
AdminДата: Понедельник, 18.04.2011, 16:45 | Сообщение # 2
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Удаленные
Пользователь №: 0




якби я була чарівницею я зробила б щоб усім було добре жити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

щоб на світі не було грабіжників.

мабуть усім буде добре!!!!!

у кожної людини є свої мрії

і кожна людина прагне до здійсненя своїх мрій

тому якщо в май бутньому я стану чарівником то я здійсню всіхні мріївід малих і дщ великих бо у кожного є найзаповітніша мрія=*)

 
AdminДата: Понедельник, 18.04.2011, 16:46 | Сообщение # 3
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Удаленные
Пользователь №: 0




Одного разу на літніх канікулах ми з дітьми поїхали в аквапарк. Кінець червня був таким спекотливим, що ми навіть з води не вилизали. Мій приятель Арсеній пішов уздовж берега по воді. Раптом він закричав:

- Швидко сюди!

Коли ми підбігли, Арсеній тримав в руках цуценя коричневого кольору з чорними плямами на спинці і передніх лапах. Незважаючи на жару, цуценя тремтіло.

- Ти де його знайшов? - запитав Ігор.

- Заплутався у вербовій гущавині. Чую - хтось скиглить. Я туди - а там цуценя.

- Що робитимеш з дворнягою? - запитав я.

- Тобі віддам, - не коливаючись, відповів хлопчик. Може, він пожартував, але не погодився.

Коли я повернувся додому, мама категорично відмовилася залишати цуценя . А він був таким смішним! Здавалося, він розумів, що вирішується його життя. Навіть перестав скиглити. Підповз до маминих ніг і улігся, поклавши на лапки мордочку. Може, тим самим він показував мамі, що і клопоту з ним буде небагато. Його карі очки дивилися тривожно. Він помахав хвостиком, але мама залишалася невблаганною.

Тоді ми з дітьми вирішили спорудити для нього будку. У Арсенія батьки нещодавно купили новий телевізор і ящик ще не викинули. Цю величезну коробку з твердого картону ми перетворили на хату для цуценяти. Поставили її у безлюдному куточку двору і вирішили по черзі наглядати за врятованим цуценям.

- Ось якби стати чарівником! - мрійно сказав Арсеній.

- Те і що, - запитав я, - ти б усіх цуценят позбирав в місті, так?

- Майже вгадав. Я б створив для них притулок. І не лише для собак, а і для беззахисних котів.

- А якщо серйозно, що робитимемо з ним взимку?

- До зими це буде міцний собака, - нагадав Арсеній.

- Але не залишати ж бідолашного цуценяти на вулиці? Я ще поговорю з мамою.

До речі, цуценя ми назвали Горішком.

 
АлікДата: Суббота, 30.04.2011, 23:47 | Сообщение # 4
Проезжий
Зарегистрирован: 30.04.2011
Группа: Пользователи
Пользователь №: 58
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Як бы я раптом став чарівником яби,що перше зробив вернув би всім людям віру в бога.
Щоб почали люди жити по божим заповідям і небулоб ні війн ні яких катаклізмів.
Що в людини просить Господь,щоб дотримувалась 10 божих заповіді і буде жити вічно не хворітиме і не вмиратиме. Хіба це так важко зробити? Після цього зробленого чарівнику уже не
булоб,що робити.
 
Форум обо всем » Литература » Сочинения » якби я був чарівником
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: