Авторизация

Пройдите регистрацию и станьте пользователем...
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум обо всем » Литература » Сочинения » Сочинение (твір) "Мудрість народна в байках та піснях"
Сочинение (твір) "Мудрість народна в байках та піснях"
AdminДата: Четверг, 08.12.2011, 17:30 | Сообщение # 1
Авы нет
Зарегистрирован:
Группа: Удаленные
Пользователь №: 0




Твір на тему "мудрість народна в байках та піснях"
Автор Александр
План:
1) Фольклор - справжня скарбниця мудрості
2) Орігінальність байок Гуляака Артемовського та Гребінки
3) Роль пісень у творі "Наталка Полтавка"
4) Виславити власне ставлення до байок та пісень
Твір:

Український фольклор - це справжня скарбниця мудрості та творчого натхнення, де ми бачимо приклади гуманності, справедливості, любові до праці, до рідної землі та природи. В ураїнському фольклорі зароджується багато духовних перлин такі, як різдвяні, великодні, купальські, обжинкові звичаї, обряди, унікальні чумацькі, козацькі пісні, цікаві епичні твори: думи, історичні композиції, балади.

На прикладі українського фолькору є байки Гулатака Артемовського. У своїй байці "Пан та Собака" він заклав глибинну мораль, що має алегоричний смисл. Він дуже схематично зобразив кріпака собакою, яка підкорялося своєму пану, немала гідності, намагалася угодити йому. Також на прикладі байок Гулака Артмемовського я знаю ще одну "Рибалка" - це коротка віршована оповідь з аллегоричним смислом, в якій Рибалка пішов рибалити, та побачив гарну рибку, яка зазивала його під воду, а він згодився і пірнув.

Також в українському фольклорі є різновид драм, наприклад всесвітня драма "Наталка Полтавка" Івана Котляревського. В цьому драматичному творі він викростав пісні для художньої тимпізації характеру головних героїв, для відтворення індивідуальних рис його вияву. Пісні у цьому творі звучать у моменти особливої психологічної напруги, стаючи ніби кульмінаційним вузлом у розвитку дії.

Мені подобаються байки ті пісні, так як вони дуже цікаві, яскраві, мають захопленній сюжет, гарно зображують всіх героїв та багато іншого.
 
Форум обо всем » Литература » Сочинения » Сочинение (твір) "Мудрість народна в байках та піснях"
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: